Spa dla dwojga nad morzem

Romantyczny weekend zimą? Tylko nad morzem!

Zimowa aura raczej nie jest pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi na myśl w związku z romantycznym weekendem, a szkoda – bo zimowy Bałtyk będzie najlepszym kierunkiem na weekendowy wypoczynek we dwoje!

On przystojny, ona piękna, morze urocze

Zimowy Bałtyk cieszy oczy nieodpartym urokiem. Wyższe fale, które łamią się pianą białą jak śnieg, zero turystycznego zgiełku, możliwość swobodnego odkrywania miejsc, które latem są niemiłosiernie zadeptywane. Intensywna pogoda zdecydowanie ma swój urok, ale przecież nie jest na tyle dokuczliwa, żeby zrezygnować ze spacerów.

Romantyczne spacery brzegiem morza pewnie nadal będą się kojarzyły z nieco już zużytym pocztówkowym zachodem słońca nad piaszczystą plażą, ale każdy, kto widział nasze morze zimą, wie, że i jemu romantyzmu nie brakuje.

Oferty na Walentynki i nie tylko

Jest pięknie – to na pewno. Ale jednak nikt raczej nie będzie się palił do spędzenia całego dnia na plaży. Na szczęście każde dobre SPA dla dwojga nad morzem ma w swojej ofercie specjalne pakiety również na okres zimowy. Część z nich będzie ważna tylko w Walentynki, inne we wszystkie weekendy, a pewnie najciekawsze będą te pakiety, które są ważne w dowolne dni tygodnia, dzięki czemu łatwiej je będzie połączyć z nietypowymi godzinami pracy.

Takich ofert jest sporo, choć oczywiście nie wszystkie są równie atrakcyjne. W tych najlepszych poza noclegiem i wyżywieniem będzie też romantyczna kolacja z karty dla dwojga albo specjalne pakiety SPA, w tym na przykład z masażem dla obojga partnerów. Ponieważ jednak to już propozycja, która jest dostępna od paru lat w wielu obiektach, dziś coraz częściej w pakiecie znajdują się inne, równie ciekawe zabiegi, które lepiej odpowiadają zimowej porze.

Przeczytaj także:  Czym jest renta dożywotnia i dlaczego warto się tym zainteresować?

Idealny prezent dla dwojga

Taki parodniowy – lub tylko weekendowy – wyjazd nad morze dla dwojga to znakomity prezent. Wiele pakietów można zarezerwować nie tylko w grudniu i styczniu, ale niemal do kwietnia, kiedy oferta zmienia się na wiosenną i później letnią. To znaczy, że romantyczny wypad będzie dostępny nie tylko na walentynki, ale można także zdecydować się na romantyczne excursion jako prezent na urodziny, rocznicę albo zupełnie bez okazji, żeby po prostu przerwać szarozimową codzienność w domu.

Oczywiście wiele ofert można w dość dużym zakresie personalizować – wybierając pokój z balkonem, minibarkiem, dodając więcej pakietów do SPA albo z wyprzedzeniem rezerwując dostępne na miejscu atrakcje. W każdym razie nie musi to być wcale drogi wypoczynek, za to chwila odpoczynku we dwoje na pewno Wam się przyda.

Przewiń na górę